Přeskočit na obsah


Rodinné domy

 Zděné pasivní domy

Chcete klasický zděný dům postavený precizně s využitím nejlepších materiálů a technologií v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu? Nevíte jak na to? Nebo již máte hotový projekt a chcete zpracovat cenovou nabídku? Ať jste v jakékoliv fázi přípravy nebo realizace domu, neváhejte se na nás obrátit. Rádi se s Vámi setkáme, vše prodiskutujeme a zdarma zpracujeme cenovou nabídku na hrubou stavbu nebo na realizaci domu na klíč. Provedeme optimalizaci s ohledem na úsporu energií přesně v souladu s pasivní či nízkoenergetickou koncepcí. S realizací pasivních domů máme nemalé zkušenosti.

Chcete se těšit na každoroční vyúčtování spotřebovaných energií, protože rádi sledujete, kolik se Vám zase podařilo za rok ušetřit peněz? Chcete se bavit při sledování vymýšlení si nesmyslných důvodů, proč zase zdražil plyn a elektřina? Chcete mít vše více pod kontrolou? Rádi byste za ušetřené peníze jeli s celou rodinou na dovolenou?

Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak je pasivní dům pro Vás tou nejvhodnější volbou. Přináší totiž minimální tepelné ztráty spolu s efektivně využívanými solárními zisky. Zaručí Vašemu domu neustálý přísun čerstvého vzduchu. Předehřev vzduchu zajistí nižší potřebu topného výkonu. Všechny stavební detaily jsou předem zkresleny a následně pečlivě řešeny, atd. atd. Výsledkem toho všeho je, že při rozumných pořizovacích nákladech budou Vaše provozní náklady minimální. Ušetříte statisíce za vytápění a ohřev vody. Roční náklady na vytápění rodinného domu jsou do 5 000 Kč!

Cenu domu si určíte sami – rozhodnete o jeho tvaru, typu střechy, počtu a velikosti pokojů, rozhodnete se, zda budete mít garáž, sklad nebo garážové stání, pergolu, terasu, markýzu, vinný sklípek atd. a podle toho se stanoví cena domu. Mírně zvýšené náklady na kvalitní materiály a za precizní provedení v pasivním standardu, se Vám několikanásobně vrátí úsporou provozních nákladů.

Garantujeme Vám vysokou odbornost s námi spolupracujících projektantů se zkušenostmi s pasivními domy, řemeslnou zdatnost pracovníků při realizaci a odbornou koordinaci a kontrolu prací.

Nazýváme věci pravými jmény, proto když mluvíme o nízkoenergetických nebo pasivních domech, máme na mysli skutečné nízkoenergetické a pasivní domy a ne jejich napodobeniny.

Pasivní rodinný dům BUNGALOV - základní informace (.pdf; 145kB)
Pasivní rodinný dům RIZALIT - základní informace (.pdf; 569kB)
Pasivní rodinný dům PASSIVEHOME- základní informace (.pdf; 212kB)

Reference

Montované domy s ocelovým rámem

Hledáte alternativu ke zděným domům, rádi zkoušíte nové věci? Lákají Vás dřevostavby? Máme pro Vás zajímavou variantu! Montované domy s ocelovým rámem. Konstrukční systém takového domu je tvořen tenkostěnnými ocelovými pozinkovanými profily. Zbytek už záleží jen na Vás! Tepelnou izolaci může tvořit minerální vata, foukaná izolace, PUR/PIR desky. Povrchová úprava montovaného domu může být tvořena omítkami, dřevěnými či kamennými obklady. Vyberte si sami, jaký materiál se Vám líbí. Budete-li chtít poradit, rádi Vám se vším pomůžeme. Pokud se rozhodnete pro dům s ocelovým rámem, čeká Vás rychlá a suchá výstavba. Hrubá stavba domu již za několik dní! Už žádné hektolitry vody ve stavbě, technologické přestávky, čekání na zrání materiálu. Vše vyřešeno a naprojektováno do nejmenšího detailu. Rádi Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku, pomůžeme s projektem. S ocelovými konstrukcemi máme bohaté zkušenosti, využijte je!

Montovaný dům s ocelovým rámem - základní informace (PDF;273kB)

Reference

Výhody pasivních domů

  • Až o 90% nižší náklady na vytápění oproti běžným domům.
  • Nezávislost na zdražování energií
  • Vyvážené a stálé vnitřní klima v létě i zimě
  • Bezalergické prostředí
  • Minimální prašnost v objektu
  • Pravidelná výměna čerstvého vzduchu
  • Využití tepla, které produkují lidé, spotřebiče a slunce.
Banner
 

Stavební Engineering Přerov s.r.o.
K Moštěnici 265/8a, 750 02 Přerov VI - Újezdec
gsm: (+420) 724 700 864
e-mail: dostalik@staveng.cz