Přeskočit na obsah


Úsporné haly

Komplexní řešení výstavby úsporných hal pro úspěšné firmy. Integrace principů pasivního a nízkoenergetického stavění do halových systémů, mj. založení na energetických pilotách, pěnoskle, využití optimálního zateplení, technické řešení detailů jako např. návaznost základového soklu a opláštění, napojení prosklení a světlíků na opláštění, dále využití tepelných čerpadel, fotovoltaických a solárních panelů, ostrovních elektráren, atd. To vše povede v rámci přiměřených investic k nezávislosti na neustále se zdražujících energiích, samostatnosti, nízkým nákladům na vytápění a provoz. V nabídce je vlastní ucelený systém výstavby na míru navržený technikem tepelného prostředí. Vše je korunováno ekologickou certifikací BREEAM, která zaručuje investorům i uživatelům vysoký standard a v případě prodeje či pronájmu i významnou přidanou hodnotu.

Zajistíme realizaci na klíč. Vysvětlíte nám Vaši představu, zbytek zařídíme my. Jednání s úřady, rizika výstavby spojená s pozemkem, projekt pro územní rozhodnutí, stavební povolení, realizaci - příprava území, zemní práce a založení, ocelové konstrukce, opláštění, střecha, podlahy, vestavby, vnitřní vybavení, veškeré přípojky, čistírnu odpadních vod, odlučovač ropných látek, však, zpevněné plochy, dále předání díl, zaškolení, kolaudaci a další.

Reference

Ocelové konstrukce

Chystáte se rozšiřovat stávající nebo stavět nové výrobní, montážní nebo skladovací prostory? Rozšiřujete své podnikání a chybí Vám prostory? Navrhneme a zrealizujeme ocelovou konstrukci dle Vašeho návrhu. Na základě Vaší představy zpracujeme odborný odhad, připravíme projektovou a výrobní dokumentaci. Realizace provádíme rychle, kvalitně a bezpečně. V rámci ocelové konstrukce jsme připraveni nabídnout jakoukoliv stavební část od zemních prací, zakládání, zdravotechnických instalací, technologie, vestavby, zpevněné plochy a další.

Reference

Výhody úsporných hal

  • Kompletní výstavba na klíč
  • Integrování principů pasivní výstavby
  • Každý detail, tepelný most či netěsnost jsou pečlivě řešeny
  • Užití moderních technologií jako energetické piloty, tepelná čerpadla, solární a fotovoltaické panely, a další.
Banner
 

Stavební Engineering Přerov s.r.o.
K Moštěnici 265/8a, 750 02 Přerov VI - Újezdec
gsm: (+420) 724 700 864
e-mail: dostalik@staveng.cz