Přeskočit na obsah


O nás

Hlavní činnost společnosti Stavební Engineering Přerov s.r.o. vyplývá ze skloubení zkušeností získávaných od r. 2006 v rámci pozemního stavitelství z pozice stavbyvedoucího v oblasti rezidenčních staveb a administrativních budov o finančním objemu desítek až stovek milionů korun českých. V roce 2012 došlo k osamostatnění se zaměřením na návrh a realizaci pasivních rodinných domů, ocelových konstrukcí a provádění ekologické certifikace BREEAM. V současné době se společnost zabývá stavební činností zaměřenou zejména na přípravu a realizaci zděných a montovaných pasivních rodinných domů a úsporných hal - ocelových konstrukcí. Dále provádíme rekonstrukce bytů, domů a půdních vestaveb

Vedlejší činností společnosti jsou pak služby přidružené k výstavbě rodinných domů. Stavební dozor při výstavbě či rekonstrukci rodinného domu nebo bytu, a dále pak Inspekce nemovitostí při koupi pozemku, bytu, rodinného domu nebo jiné nemovitosti.

Při výstavbě klademe důraz zejména na spolehlivost, serióznost a spokojenost. Ze všeho nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník. Realizaci rodinného domu či nového sídla firmy vnímáme jako investici do budoucnosti a jako u každé správné investice, je i u této rozhodující návratnost a následný zisk. Snažíme se proto neplýtvat Vašimi financemi, každý projekt detailně studujeme a optimalizujeme. Výsledkem jsou pak přiměřené investiční náklady, velmi nízké provozní náklady a přidaná hodnota při případném prodeji či pronájmu. Dosahujeme toho důsledným užitím principů nízkoenergetického či pasivního stavění při všech realizacích.

 

Stavební Engineering Přerov s.r.o.
K Moštěnici 265/8a, 750 02 Přerov VI - Újezdec
gsm: (+420) 724 700 864
e-mail: dostalik@staveng.cz